Biuro Plus
 
 
 
Usługi
Kategorie towarów
Marka
Newsletter
 

Jak złożyć pierwsze zamówienie?
W jaki sposób uzyskać login?

Zamówienia na platformie www.biuronaplus.pl mogą Państwo składać po założeniu indywidualnego konta na platformie www.biuronaplus.pl i zalogowaniu się na swoim indywidualnym koncie klienckim lub bez założenia konta. W drugim przypadku w procesie akceptacji należy wypełnić formularza z danymi niezbędnymi do realizacji zamówienia.
Aby uzyskać hasło umożliwiające zalogowanie się należy wypełnić formularz rejestracyjny. Formularz otworzy się po kliknięciu w słowo REJESTRACJA znajdujące się po lewej stronie pod okienkiem logowania. Po wysłaniu formularza na podany w danych adres e-mail zostanie wysłana wiadomość zawierająca login i hasło.
Formularz rejestracyjny wypełnia się tylko raz. Po nadaniu loginu i kodu dane teleadresowe zostaną zapisane na stałe w systemie. Widoczne będą one w zakładce Funkcje - Moje dane (zakładka Funkcje widoczna jest po zalogowaniu się).
Bez założenia indywidualnego konta istnieje konieczność wypełniania formularza z danymi koniecznymi do realizacji zamówienia przy każdym zakupie.

Życzymy udanych zakupów!